JAK HLASOVAT

Je to velmi jednoduché. Vyberte si jednu z níže uvedených možností, která vám bude nejvíce vyhovovat. Důležité je použít unikátní kód, který najdete v Senátorských listech. Ty byly na konci listopadu 2019 doručeny do všech domácností v senátním obvodu č. 81 Uherské Hradiště. Každé Senátorské listy obsahují 3 unikátní kódy, resp. 3 hlasovácí lístky. Bez unikátního kódu bude váš hlas neplatný. Zároveň můžete použít pouze jednu z uvedených možností.

SMS

SMS zprávu ve tvaru:

IvosZnovu + unikání kód + ANO

nebo

IvosZnovu + unikání kód + NE

zašlete na telefonní číslo 737 277 102

Unikátní kód najdete v aktuálním vydání Senátorských listů.

E-mail

Pošlete e-mail ve tvaru:

IvošZnovu + unikání kód + ANO

nebo

IvošZnovu + unikání kód + NE

na adresu kancelar.slovacko@ivalenta.cz. Do předmětu napište Volby.

Unikátní kód najdete v aktuálním vydání Senátorských listů. Případně jen jednoduše pošlete scan vyplněného hlasovacího lístku ze Senátorských listů.

Online na tomto webu

Vyplňte hlasovací lístek online na webu www.ivosznovu.cz. Opět budete potřebovat zadat unikátní kód ze Senátorských listů, bez zadání bude hlas neplatný.

Unikátní kód najdete v aktuálním vydání Senátorských listů.

Hlasovací lístek zde

Hlasovací lístek

Vyplňte prosím hlasovací lístek, který je součástí aktuálního vydání Senátorských listů. Zašlete jej, případně osobně doručte, do senátorské kanceláře, a to na adresu: Kancelář senátora Ivo Valenty, Masarykovo nám. 155, 686 01 Uherské Hradiště.

UKÁZKA. Váš hlasovací lístek najdete v aktuálním vydání Senátorských listů.


Uzávěrka hlasování
je 15. prosince 2019 ve 24 hodin


Odměna za hlasování

Vážím si času, který budete věnovat těmto volbám nanečisto. Proto jsem pro vás připravil malé dárky. Ze všech hlasovacích lístků (tedy kladných i záporných), doručených prostřednictvím SMS, e-mailu, webu či výstřižku ze Senátorských listů, vylosuji několik z vás, kteří se mohou těšit na drobné dárky.


44x slovácká slivovice

22x slovácké víno


Ivo Valenta 
Zadavetel/zpracovatel: Strana soukromníků České repoubliky
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!